"Bis dat qui cito dat." Publilius Syrus

+420 777 555 585‬

ARISTOCAR = financování tržní niky. 

Jedna z našich alternativních investic je financování vyhledávání unikátních sportovních historických vozů a následných krátkodobých obchodů s nimi. Investujeme do investičních aktiv v podobě financování aktivit: 

1. Nákup a následný prodej jedinečných, prémiových vozů, z malosériových produkcí, s malým nájezdem kilometrů a v původním stavu. Obchody probíhají v horizontu několika měsíců až 1 roku a přináší velmi atraktivní zisk.
Prostřednictvím manažera projektu a jeho týmu dokážeme velmi přesně odhadnout konkrétní potenciál růstu hodnoty vybíraných vozů. Těžíme z jeho mnohaletých zkušeností a dlouholetých vztahů s portfoliem sběratelů po celém světě.

2. Pořizování vozů ve špatném stavu a jejich následné restaurování. Umožňujeme tak veteránům znovu získat původní kvalitu. 
Stavíme na řemeslné tradici, zkušenosti a šikovnosti českých karosářů a motorářů. Zubem času poškozené exempláře, které uvádíme do původního stavu, přináší obrovskou přidanou hodnotu v horizontu 1 roku až 18 měsíců. 
Restaurované vozy prochází na výstupu přísným zkoumáním kvality provedení restaurátorských prací. Kvalitu posuzují renomované společnosti, které se zaměřují na oceňování historických vozů (jedna z takových společností je např. německá Classic Data Marktbeobachtung GmbH & Co. KG).

Takto vyvážená strategie přináší do obchodů s veterány potřebnou jistotu a zisk. Všechny veterány mají a musí mít doloženou kompletní historii. Zaměřujeme se také pouze na financování vozů s tzv. "matching numbers“, která prokazují pravost sběratelských a investičních vozů i jejich dílů. 

Investorům zprostředkováváme naše dlouhodobě získávané znalosti a zkušenosti.

A to nejen zkušenosti s výběrem kvalitních vozů a jejich restaurováním, ale i hodnotu dlouhodobě budovaných vztahů se sběrateli po celém světě. 

Projektový manažer a jeho tým se nákupem, prodejem a restaurováním veteránů zabývá již více než 15 let. Za dobu působení jsme poznali, že historické vozy patří mezi velmi bezpečnou a současně vysoce atraktivní komoditu. Samozřejmě za předpokladu, že investor má dostatek znalostí a zkušeností s výběrem konkrétního vozu, nebo využije služeb našich, nebo jiných profesionálů.

Veterány představují atraktivní alternativu k tradičním investicím.

Současná situace na investičním trhu motivuje mnoho lidí přemýšlet o tom, jakým způsobem své prostředky zhodnotí. My využíváme získané zkušenosti s veterány a dělíme se o ně s investory. 
Veterány představují zajímavou alternativu k, v současné době velmi volatilním, akciím a komoditám, přehřátému trhu s nemovitostmi, nebo omezeně dostupným a falzifikáty ohroženým uměleckým dílům a cennostem. Výkonnost RENDIT 11/2017
17.1.2018 | RENDIT

Výkonnost RENDIT 10/2017
24.11.2017 | RENDIT

Výkonnost RENDIT 09/2017
8.11.2017 | RENDIT

Bez Banky a Bankometr na P2B Bondster
24.10.2017 | FinTech Cowboys